Skip to main content

ציסטות ,טיפולים ותרופות

ציסטות ,טיפולים ותרופות
הטיפול לציסטה, התרופה לציסטה תלוי בגיל שלך, כמו גם  הסוג והגודל של הציסטה שלך,והסימפטומים שלך. הרופא עשוי להמליץ ​​:
מעקב קבוע . במקרים רבים את יכולה לחכות ולהיבחן מחדש כדי לראות אם הציסטה נעלמה מעצמה בתוך כמה חודשים . זה בדרך כלל אפשרות - ללא קשר לגיל שלך - אם אין לך סימפטומים ואולטרסאונד מראה שיש לך ציסטה קטנה, מלאה נוזל . הרופא שלך עשוי להמליץ ​​שאת תהי בהשגחה תקופתית של מעקב אולטרסאונד האגן במרווחי זמן תקופתי כדי לראות אם הציסטה שלך השתנתה בגודלה.
גלולות למניעת הריון. הרופא עשוי להמליץ ​​על גלולות למניעת הריון כדי להקטין את הסיכוי של ציסטות חדשות המתפתחות במחזורי וסת עתידיים. גלולות למניעת הריון להציע את היתרון נוסף של הפחתת הסיכון לסרטן השחלות שלך באופן משמעותי -הסיכון יורד ככל שלוקחת גלולות למניעת הריון .

ניתוח. הרופא עשוי להמליץ ​​על הסרת הציסטה אם היא גדולה, לא נראה כמו ציסטה פונקציונלית, הולך וגדלה, או נמשך דרך שניים או שלושה מחזורי וסת . ציסטות שגורמות לכאב או סימפטומים אחרים ניתן להסיר .

ניתן להסיר ציסטות מסוימות מבלי להסיר את השחלה בהליך המכונה כריתת שלפוחית ​​. בנסיבות מסוימות, רופא עשוי להמליץ ​​על הסרת שחלות הפגועות  וללא פגע אחר בהליך המכונה כריתה שחלה .

אם מסת פיברוזיס היא סרטנית , לעומת זאת , הרופא שלך עשוי לייעץ כריתת רחם כדי להסיר את שני השחלות ורחמך . הרופא שלך עשוי גם להמליץ ​​על ניתוח כאשר מסת פיברוזיס מתפתחת על השחלות לאחר גיל המעבר.
טיפול טבעי מעבר לשיטת הנ"ל ישנם שיטות טבעיות שהוכיחו את עצמן,הן לא מזיקות בריאותית.לא מפרות את האיזון ההורמונאלי,לא מצריכות טיפולים כואבים.

רפואה שלמה!

Popular posts from this blog

הריון שהוא נס

הריון שהוא נס
Pregnancy Miracle(TM)

זהו ספר מומלץ לכל מי ש רוצה להכנס להריון באופן טבעי ומהר ללא קשר להיסטוריה של הניסיונות או הטיפולים שלכם.אם אתם או מישהו שאתם אוהבים  נאבקים להכנס להריון,המחברת כותבת:
"חשבתי שאני עקרה אבל בניגוד לחיזוי של הדוקטור שלי, נכנסתי להריון פעמיים, ובאופן טבעי ילדתי ילדים בריאים ויפים בגיל 43, אחרי שנים של  ניסיונות כושלים ".
אם תרצי לדעת יותר על השיטה את מוזמנת ללמוד.

לחצי כאן לקרא על השיטה.
הספר (Pregnancy Miracle(TM,
בעברית הריון שהוא נס נכתב על ידי ליסה אולסון, תזונאית מוסמכת, יועצת בריאות שסבלה מבעיית פוריות בעברה, הספר הוא  מהפופולריים ביותר בארה"ב  , מקום ראשון במכירות של ספר אלקטרוני העוסק בהריון וריפוי עקרות ."נס הריון" מכיל 250 עמודים של תוכן  אשר מתמקד בשיטה טבעית 100% שתעזור לכם להיכנס להריון מהר  - בממוצע  חודשיים. לרכישת הספר, לחצי כאן השיטה מיועדת לשני בני הזוג.
בהצלחה!

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון?

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון??את סובלת מציסטות בשחלה,מנסה כמה חודשים להכנס להיריון ולא מצליחה 
..את בטח שואלת את עצמך אם זה מונע ממך כניסה להיריון
,יש לי תשובה לשאלה שמציקה לך
.ציסטה בשחלה בדרך כלל לא משפיעה על היכולת של אישה להרות .אם היית בעבר  כבר בהריון לפני זה אינדיקטור טוב שתוכל להעלות על הדעת שוב  .משך זמן שלוקח לאישה להיכנס להריון משתנה מאוד  .לא חקירות בדרך כלל מומלץ עד כמה שמנסים להרות במשך שנה עם קיום יחסי מין רגיל (לפחות פעמיים בשבוע) .המצב היחיד שבו ציסטות בשחלות קשורות עם קושי להיכנס להריון הוא תסמונת השחלה הפוליציסטיות (PCOS)  הביטוי לכך,נשים  נוטות לסבול מעודף משקל, יש צמיחת שיער מוגברת וסובלות ממחזור לא סדיר או לא   אין בדיקה אחת יכולה לאבחן את התסמונת, אך בדיקות דם לרמות הורמונים וסריקת אולטרסאונד מועילות.  ?זה לא נשמע כאילו יש לך תסמינים המעידים על מצב זה  סביר להניח שתיכנסי להריון בעוד זמן קצר. בינתיים זה יהיה רעיון טוב כדי לוודא שאתה בכושר ובריא והגוף שלך יהיה מוכן , להיכנס להריון  נסה לוודא שיש לך תזונה מגוונת טובה ושאתם מתעמלים באופן קבוע. אם אתה מעשן…

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון


ציסטה בשחלה היא בעיה גינקולוגית נפוצה שיכול להשפיע על כל אישה, בכל שלב בחיים. מחלה כרונית זו היא קשה לאבחון לעתים, כמו הסימפטומים כי הם לא תמיד נראים לעין. עם זאת, זה חיוני לאבחן את מצבך כראוי שחלות ציסטות למפות את הסימפטומים של המחלה על מנת להבטיח טיפול נאות. ראשית עליך לאבחן את מצבך טוב יותר את השינויים של שחלו. כדי לאבחן במדויק ציסטות בשחלות, את צריכה להיות בקיאה בסימפטומים של מצב זה.


אבחנה של ציסטות בשחלות:


ציסטות בשחלות בדרך כלל מאובחנות על ידי רופא נשים על בסיס הסימפטומים של המטופל ומערך של בדיקות. לפעמים, ציסטות בשחלות תצאנה לאור רק בבדיקה רפואית שגרתית או אגן כציסטות בשחלות יכולות להמשיך להתקיים ללא כל תסמינים. אישה הסובלת מציסטות בשחלות חייבת לשים לב לתופעות הבאות, אשר קשור באופן כללי עם מצב זה.


וסת לא סדיר: אותות וסת לא סדירים עובדה שכל זה לא טוב לבריאות הגינקולוגית שלך. נשים הסובלות מציסטות בשחלות סובלות מאמנוריאה, דימום כבד, וכו 'דימום קל לפיכך, כל חריגה חודשית או חריגות צריכה להיבדק באופן מיידי.


כאבים באגן: ציסטות בשחלות יכולות לגרום לכאבי א…