Skip to main content

הריון וזיהום מפטריה ,שמרים ,קנדידה

הריון וזיהום מפטריה ,שמרים ,קנדידה

לפני דיון  המורכבות המקשרות את הסיכוי לחלות בזיהומי קנדידה בהריון , ניקח מבט קצר על הסיבות הפיזיולוגיות הראשוניות שמתחילות את זיהום השמרים. עם זאת עדיין צריכה את השאלה כדי לקבל תשובה, מדוע הריון הופך את הגוף של אישה גם לסיכון גבוה יותר בנוגע לזיהומים פטרייתיים ? נשים רבות שעומדים ללדת מודאגים לגבי זה. האמת היא שזיהום קנדידה הוא פי שניים צפוי במהלך הריון בהשוואה למצבים שמחוץ להריון.

זיהום בנרתיק מתאפיין בהפרשות מהנרתיק עבות, לבנים עם המראה של גבינת קוטג' ואי נוחות בזמן קיום יחסי מין . כמעט שלושה רבעים מהנשים במדינות מערב יהיו נגועים בזיהום מסוג זה פעם אחת בחיים שלהם ורבים מהם סובלות מזיהום כרוני מתמשך..
זיהומים כרוניים קנדידה . כעניין של עובדה , פטרת , או זיהום , הוא זיהום פטרייתי מופיע באופן מקומי או מערכתי עם השפעה מיוחדת על נשים במדינות מערב. הסוג השכיח ביותר של זיהום הוא זיהום בנרתיק שעל הסימפטומים האופייניים כוללים תחושת צריבה וגרד במיוחד באזור הנרתיק.

קנדידה קיימת במידה כזו או אחרת בנבכי המעיואיברי המין של רוב האנשים, אבל יתר פטרייתי יכול להביא על תוצאות כואבותומתישה וסיבוכים בריאותיים גם משמעותיים. שמרים בהקשר זה משמעו רפואי פטריות חד תאיות . השם הנפוץ , קנדידה , חל עלהזן של פטריות לעתים לראות בגוף האדם בתנאים רגילים גם כן.
אלמנטים שונים אשר עשוי להיות פנימיים, חיצוניים, הקשורים לאורח חיים או פסיכולוגי לאחר מכן , במישרין או בעקיפין יוצרים את ההקשר שבי כפל קנדידה מגיע עליו. כמו עם בעיות רפואיות רבות אחרות , קנדידה יתר נגרם בשל קבוצה של גורמים ואינטראקציות הקשורות .

בנוסף, מתח נפשי משפיע על נשים רבות בזמן הריון ובזמן שמצפה לילד עלול כתוצאה להחליש את המערכת החיסונית ולהגביר את הסיכוי לצמיחת יתר של שמרים .

נשים בהריון לעתים קרובות גם לפתח קיבעונות על מזונות המכילים סוכר עשיר או קמח לבן. כמסורתי , נשים בהריון מותר , אפילו דחף לציית תשוקה כאלה, סוכרים אלה ופחמימות מזוקקות להגדיל עוד יותר את האיום של זיהום מופעל על ידי הסביבות ממותקים אלה.

בהריון, גוף אישה עובר שינויים  בכמה רמות , כולל הורמונלי, פיסיולוגי ופסיכולוגי . שינויים אלה מעודדים צמיחת יתר קנדידה מוגזמת והסימפטומים הנלווים. שינויים הורמונליים -Induced הריון לשנות את הקשר הנרתיק ולעשות פטריות יותר סיכוי לגדול מעבר לגבולות מקובלים .

התעלמות וחוסר טיפול פטרת יכול להוביל לזיהום מערכתי, עם השפעות שליליות משמעותיות הן מבחינת איכות החיים ורווחה כללית . מאחר ונשים בהריון לא יכולים להשתמש ברבים של תרופות נגד פטריות או טיפולים אנטיביוטיים זמינים לאחרים, זה אפילו יותר חשוב למצוא פתרון אחר לקנדידה ברגע זה של הריון ולידה . מציאת תרופה לקנדידה במצפה נשים היא חיונית , משום שאחרת זיהום יכול להיות מועבר מאם לתינוק הדרך תעלת הלידה במהלך הריון או במהלך לידה, או לאחר מכן דרך הנקה.

הגישה הוליסטית באמצעות שינויים באורח חיים ושינויים תזונתיים וחיסול רעלים , יכולה לעצור את כל סוגי זיהום וגם למנוע את הישנותם בצורה בטוחה ויעיל לנשים בהריון ולתינוקות שהם נושאים . האם את יודעת כי השיטות ההוליסטיות הטבעיות 100% ניתן להשתמש בהן כדי לתקן את הזיהומים פטרייתיים באופן קבוע ובטוח ?

מי שבהריון רוצה תשובה מלאה ומתמשכת לקנדידה יכולה להשתמש בשיטות הוליסטיות, כדי לפטור את עצמה ממצב זה על ידי לקיחת קבוצה של תרופות בבית ספציפיות כדי להקל על הסימפטומים  ועל ידי שימוש בכל ההנחיות הוליסטית הטבעיות המתייחסות לסוגיות חשובות כדי להתמודד עם הבעיה האמיתית ולפתור אותה.

מאמר זה מבוסס על הספר, " זיהום No More " על ידי לינדה אלן. לינדה היא יועצת מחברת, חוקרת , תזונאית לבריאות שהקדיש את חייה ליצירת פתרון זיהום הוליסטית האולטימטיבי מובטח לרפא באופן קבוע את השורש של קנדידה ולשפר באופן דרמטי את האיכות הכוללת של החיים שלך , באופן טבעי , ללא שימוש בתרופות מרשם וללא כל תופעות לוואי. למידע נוסף על ידי ביקור באתר האינטרנט שלה :

Popular posts from this blog

הריון שהוא נס

הריון שהוא נס
Pregnancy Miracle(TM)

זהו ספר מומלץ לכל מי ש רוצה להכנס להריון באופן טבעי ומהר ללא קשר להיסטוריה של הניסיונות או הטיפולים שלכם.אם אתם או מישהו שאתם אוהבים  נאבקים להכנס להריון,המחברת כותבת:
"חשבתי שאני עקרה אבל בניגוד לחיזוי של הדוקטור שלי, נכנסתי להריון פעמיים, ובאופן טבעי ילדתי ילדים בריאים ויפים בגיל 43, אחרי שנים של  ניסיונות כושלים ".
אם תרצי לדעת יותר על השיטה את מוזמנת ללמוד.

לחצי כאן לקרא על השיטה.
הספר (Pregnancy Miracle(TM,
בעברית הריון שהוא נס נכתב על ידי ליסה אולסון, תזונאית מוסמכת, יועצת בריאות שסבלה מבעיית פוריות בעברה, הספר הוא  מהפופולריים ביותר בארה"ב  , מקום ראשון במכירות של ספר אלקטרוני העוסק בהריון וריפוי עקרות ."נס הריון" מכיל 250 עמודים של תוכן  אשר מתמקד בשיטה טבעית 100% שתעזור לכם להיכנס להריון מהר  - בממוצע  חודשיים. לרכישת הספר, לחצי כאן השיטה מיועדת לשני בני הזוג.
בהצלחה!

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון?

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון??את סובלת מציסטות בשחלה,מנסה כמה חודשים להכנס להיריון ולא מצליחה 
..את בטח שואלת את עצמך אם זה מונע ממך כניסה להיריון
,יש לי תשובה לשאלה שמציקה לך
.ציסטה בשחלה בדרך כלל לא משפיעה על היכולת של אישה להרות .אם היית בעבר  כבר בהריון לפני זה אינדיקטור טוב שתוכל להעלות על הדעת שוב  .משך זמן שלוקח לאישה להיכנס להריון משתנה מאוד  .לא חקירות בדרך כלל מומלץ עד כמה שמנסים להרות במשך שנה עם קיום יחסי מין רגיל (לפחות פעמיים בשבוע) .המצב היחיד שבו ציסטות בשחלות קשורות עם קושי להיכנס להריון הוא תסמונת השחלה הפוליציסטיות (PCOS)  הביטוי לכך,נשים  נוטות לסבול מעודף משקל, יש צמיחת שיער מוגברת וסובלות ממחזור לא סדיר או לא   אין בדיקה אחת יכולה לאבחן את התסמונת, אך בדיקות דם לרמות הורמונים וסריקת אולטרסאונד מועילות.  ?זה לא נשמע כאילו יש לך תסמינים המעידים על מצב זה  סביר להניח שתיכנסי להריון בעוד זמן קצר. בינתיים זה יהיה רעיון טוב כדי לוודא שאתה בכושר ובריא והגוף שלך יהיה מוכן , להיכנס להריון  נסה לוודא שיש לך תזונה מגוונת טובה ושאתם מתעמלים באופן קבוע. אם אתה מעשן…

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון


ציסטה בשחלה היא בעיה גינקולוגית נפוצה שיכול להשפיע על כל אישה, בכל שלב בחיים. מחלה כרונית זו היא קשה לאבחון לעתים, כמו הסימפטומים כי הם לא תמיד נראים לעין. עם זאת, זה חיוני לאבחן את מצבך כראוי שחלות ציסטות למפות את הסימפטומים של המחלה על מנת להבטיח טיפול נאות. ראשית עליך לאבחן את מצבך טוב יותר את השינויים של שחלו. כדי לאבחן במדויק ציסטות בשחלות, את צריכה להיות בקיאה בסימפטומים של מצב זה.


אבחנה של ציסטות בשחלות:


ציסטות בשחלות בדרך כלל מאובחנות על ידי רופא נשים על בסיס הסימפטומים של המטופל ומערך של בדיקות. לפעמים, ציסטות בשחלות תצאנה לאור רק בבדיקה רפואית שגרתית או אגן כציסטות בשחלות יכולות להמשיך להתקיים ללא כל תסמינים. אישה הסובלת מציסטות בשחלות חייבת לשים לב לתופעות הבאות, אשר קשור באופן כללי עם מצב זה.


וסת לא סדיר: אותות וסת לא סדירים עובדה שכל זה לא טוב לבריאות הגינקולוגית שלך. נשים הסובלות מציסטות בשחלות סובלות מאמנוריאה, דימום כבד, וכו 'דימום קל לפיכך, כל חריגה חודשית או חריגות צריכה להיבדק באופן מיידי.


כאבים באגן: ציסטות בשחלות יכולות לגרום לכאבי א…