Skip to main content

גורמי סגנון חיים ,כניסה להיריון ,היריון תקין ולידה..

גורמי סגנון חיים ,כניסה להיריון ,היריון תקין ולידה..
עישון והיריון,סמים והיריון ,שינה והיריון
כל רופא , או אפילו חיפוש בגוגל , חושף  כי הרגלים כמו עישון , שימוש בסמים ,וצריכת קפאין גבוהה עלולה לפגוע באופן חמור בפוריות. ישנם גורמים רבים באורח חיים אחרים שתורמים גם כן :

חוסר השינה
חשיפה לרעלים
חוסר פעילות גופני או פעילות גופנית יותר מדי
רמות לחץ גבוהות
תרופות או תוספי מזון מסוימים
רוב גורמי סגנון חיים הם גם קל לתקן עם קצת מאמץ . גורמי סגנון החיים הנפוצים ביותר שיכול להגדיל את הפריון הם:

הגדלת שעות  שינה - Sleep מספיק ממלא תפקיד חיוני בייצור הורמונים רבים. מחקרים הראו כי נשים עם מלטונין הנמוך ורמות הסרוטונין ישpahse הלוטאלי קצר יותר ( זמן שבין ביוץ ווסת ) ויש להן סיכוי להיכנס להריון  טבעי באופן נמוך יותר כתוצאה מכך . חוסר השינה פוגע גם ביכולתו של הגוף לווסת כראוי אדרנלין , קורטיזול ואינסולין, מה שהופך את הקליטה קשה מאוד. צריך להפוך את הצורך לישון בראש סדר עדיפויות ולקבל מספיק כדי להרגיש נינוח, לא רק ער. משמעות יכולים לקחת תנומה במהלך היום או ללכת לישון כמה שעות קודם לכן . סביבת שינה חשוכה לגמרי עשויה גם לעזור רמות מלטונין ולשינה תקינה.
למזער את החשיפה לרעלים , זה צריך להיות ספר בפני עצמו , אבל רוב הנשים יבחינו שיפור מהגבלת חשיפה לכימיקלים ביתיים , בקבוקי מים מפלסטיק ומוצרי יופי וקוסמטיקה קונבנציונליים. 
להניק לגופך את כמות הפעילות הגופנית הנכונה , פעילות גופנית נאותה חשובה לפוריות, אבל יותר מדי יכול להיות ההשפעה ההפוכה . רוב הנשים לעשות גם עם כמה שעות של פעילות פנאי בשבוע (הליכה , ספורט כיף,פילאטיס לנשים בהיריון , או שחייה)וכמה אימונים במשקל. פעילות גופנית יותר מדי מתונה / נמרצת תהיה לשמור על הגוף מביוץ , אם נעשה באופן קבוע . אמנם ירידה במשקל יכולה מאוד לעזור פוריות, שיש מעט מדי שומן בגוף ( להלן 15-18 % ) יכול להפוך את הגוף להיכנס למצב anovulatory .
בטח כבר אמר לך שאם אתה יכול להירגע , תוכל להיכנס להריון. אמנם זה בהחלט לא נכון עבור כולם, הפחתת לחץ היא רעיון טוב . לעתים קרובות, את הרעיונות הנ"ל יעזרו לי עם רבים מהגורמים הפיסיים של לחץ , ומשאירים לך יותר זמן (בתקווה ) להירגע.
בדקו עם הרופא שלך , כדי לראות אם כל תרופות שאתה נוטל עלולה לפגוע בפוריות. סטרואידים ותרופות נגד דיכאון כבר
ידועות לשם כך, וכן כל הורמון אחר המכיל או להשפיע על תרופות.

Popular posts from this blog

הריון שהוא נס

הריון שהוא נס
Pregnancy Miracle(TM)

זהו ספר מומלץ לכל מי ש רוצה להכנס להריון באופן טבעי ומהר ללא קשר להיסטוריה של הניסיונות או הטיפולים שלכם.אם אתם או מישהו שאתם אוהבים  נאבקים להכנס להריון,המחברת כותבת:
"חשבתי שאני עקרה אבל בניגוד לחיזוי של הדוקטור שלי, נכנסתי להריון פעמיים, ובאופן טבעי ילדתי ילדים בריאים ויפים בגיל 43, אחרי שנים של  ניסיונות כושלים ".
אם תרצי לדעת יותר על השיטה את מוזמנת ללמוד.

לחצי כאן לקרא על השיטה.
הספר (Pregnancy Miracle(TM,
בעברית הריון שהוא נס נכתב על ידי ליסה אולסון, תזונאית מוסמכת, יועצת בריאות שסבלה מבעיית פוריות בעברה, הספר הוא  מהפופולריים ביותר בארה"ב  , מקום ראשון במכירות של ספר אלקטרוני העוסק בהריון וריפוי עקרות ."נס הריון" מכיל 250 עמודים של תוכן  אשר מתמקד בשיטה טבעית 100% שתעזור לכם להיכנס להריון מהר  - בממוצע  חודשיים. לרכישת הספר, לחצי כאן השיטה מיועדת לשני בני הזוג.
בהצלחה!

מה כותבים על "היריון שהוא נס" בטוקבקים?

?מה כותבים על "היריון שהוא נס" בטוקבקיםמתוך תגובות לכתבה שפורסמה באחד מחמשת האתרים הפופלרים בישראל,תגובה 25.. 25. איך להכנס להריון מהר... "ממליצה לכל מי שמתקשה להעזר בנ"ל "היריון שהוא נס * יעלי   25/06/12 | 09:43 תודה יעל.. הרבה זמן חיפשתי את התגובה שלך..רציתי רק להודות לך .בזכות טוקבק שקראתי יש לי תינוקת היום :). * סיון כ.   10/09/13 | 11:33 מרגש! * מישל   23/09/13 | 13:32 יעל/סיון יש את הספר מתורגם? * משי   30/03/14 | 13:48 נס ההריון לצערי אין את הספר בעברית,ניתן להעזר בגוגל טרנסלייט או בדובר אנגלית..שווה את מאמץ התרגום. * יעל   10/07/14 | 11:54 יעל / סיון הספר קיים עם תרגום ?? * משי   30/03/14 | 14:16 תודה!! זה היה בדיוק לפי הספר:) * אמא לשיר   21/10/14 | 12:19

כיף לראות שיש  כאלו תוצאות!!

איך לבחור את מין התינוק שיוולד?

היו לי שני בנים מקסימים בבית,אבל רציתי נסיכה.
בעלי חשש לנסות על עיוור, יחד חקרנו את הנושא באינטרנט וחיפשנו מידע האם אפשר לקבוע את מין הילוד?
מצאנו שיטה טיבעית ובטוחה לבחירת מין העובר והחלטנו לנסות אותה כי לא היה סיכון כלל,
אני זכיתי בבת מקסימה!
למדתי על בשרי שאין צורך בתיסכול ובסטרס מיותר ,בציפיה דרוכה לאולטראסאונד שיראה מה יש בבטן,
ישנה שיטה שעובדת בתכנון ובבחירת מין העובר, ולא מדובר במדע או טיפול "חוץ גופי" שניתן לבצע בחירה תחת מיקרוסקופ
שכמובן לא נלקחה בחשבון מכיוון שהיא מצריכה טיפול הורמונלי ומסכנת הן את האמא והן את העובר...
מדובר על שיטה טבעיתלחלוטין שעובדת באחוזי הצלחה גבוהים,מעל 90%!!
השיטה שאספר עליה פשוטה מבוססת על שלושה שלבים פשוטים ליישום:
1.
תזמון ורמות PH
הבנתי שישנו משך זמן קצוב שבו ניתן ליצור בן או בת תלוי בחומציות האשה שתוה אם זרע עם כרומזום X או Y ייקלטו.
כמו כן התהליך אמור להעשות במהלך הביוץ ויוסבר לכם כיצד תאבחנו זאת.

2  שינויים מינוריים בתזונה 
לדוגמה,למדתי שלחטיפים יש השפעה ליצירת מין אחד ולחלב ולמיץ תפוזים יש השפעה על מין הילוד..עד כמה יש השפעה על מה …