Skip to main content

גורמי סגנון חיים ,כניסה להיריון ,היריון תקין ולידה..

גורמי סגנון חיים ,כניסה להיריון ,היריון תקין ולידה..
עישון והיריון,סמים והיריון ,שינה והיריון
כל רופא , או אפילו חיפוש בגוגל , חושף  כי הרגלים כמו עישון , שימוש בסמים ,וצריכת קפאין גבוהה עלולה לפגוע באופן חמור בפוריות. ישנם גורמים רבים באורח חיים אחרים שתורמים גם כן :

חוסר השינה
חשיפה לרעלים
חוסר פעילות גופני או פעילות גופנית יותר מדי
רמות לחץ גבוהות
תרופות או תוספי מזון מסוימים
רוב גורמי סגנון חיים הם גם קל לתקן עם קצת מאמץ . גורמי סגנון החיים הנפוצים ביותר שיכול להגדיל את הפריון הם:

הגדלת שעות  שינה - Sleep מספיק ממלא תפקיד חיוני בייצור הורמונים רבים. מחקרים הראו כי נשים עם מלטונין הנמוך ורמות הסרוטונין ישpahse הלוטאלי קצר יותר ( זמן שבין ביוץ ווסת ) ויש להן סיכוי להיכנס להריון  טבעי באופן נמוך יותר כתוצאה מכך . חוסר השינה פוגע גם ביכולתו של הגוף לווסת כראוי אדרנלין , קורטיזול ואינסולין, מה שהופך את הקליטה קשה מאוד. צריך להפוך את הצורך לישון בראש סדר עדיפויות ולקבל מספיק כדי להרגיש נינוח, לא רק ער. משמעות יכולים לקחת תנומה במהלך היום או ללכת לישון כמה שעות קודם לכן . סביבת שינה חשוכה לגמרי עשויה גם לעזור רמות מלטונין ולשינה תקינה.
למזער את החשיפה לרעלים , זה צריך להיות ספר בפני עצמו , אבל רוב הנשים יבחינו שיפור מהגבלת חשיפה לכימיקלים ביתיים , בקבוקי מים מפלסטיק ומוצרי יופי וקוסמטיקה קונבנציונליים. 
להניק לגופך את כמות הפעילות הגופנית הנכונה , פעילות גופנית נאותה חשובה לפוריות, אבל יותר מדי יכול להיות ההשפעה ההפוכה . רוב הנשים לעשות גם עם כמה שעות של פעילות פנאי בשבוע (הליכה , ספורט כיף,פילאטיס לנשים בהיריון , או שחייה)וכמה אימונים במשקל. פעילות גופנית יותר מדי מתונה / נמרצת תהיה לשמור על הגוף מביוץ , אם נעשה באופן קבוע . אמנם ירידה במשקל יכולה מאוד לעזור פוריות, שיש מעט מדי שומן בגוף ( להלן 15-18 % ) יכול להפוך את הגוף להיכנס למצב anovulatory .
בטח כבר אמר לך שאם אתה יכול להירגע , תוכל להיכנס להריון. אמנם זה בהחלט לא נכון עבור כולם, הפחתת לחץ היא רעיון טוב . לעתים קרובות, את הרעיונות הנ"ל יעזרו לי עם רבים מהגורמים הפיסיים של לחץ , ומשאירים לך יותר זמן (בתקווה ) להירגע.
בדקו עם הרופא שלך , כדי לראות אם כל תרופות שאתה נוטל עלולה לפגוע בפוריות. סטרואידים ותרופות נגד דיכאון כבר
ידועות לשם כך, וכן כל הורמון אחר המכיל או להשפיע על תרופות.

Popular posts from this blog

הריון שהוא נס

הריון שהוא נס
Pregnancy Miracle(TM)

זהו ספר מומלץ לכל מי ש רוצה להכנס להריון באופן טבעי ומהר ללא קשר להיסטוריה של הניסיונות או הטיפולים שלכם.אם אתם או מישהו שאתם אוהבים  נאבקים להכנס להריון,המחברת כותבת:
"חשבתי שאני עקרה אבל בניגוד לחיזוי של הדוקטור שלי, נכנסתי להריון פעמיים, ובאופן טבעי ילדתי ילדים בריאים ויפים בגיל 43, אחרי שנים של  ניסיונות כושלים ".
אם תרצי לדעת יותר על השיטה את מוזמנת ללמוד.

לחצי כאן לקרא על השיטה.
הספר (Pregnancy Miracle(TM,
בעברית הריון שהוא נס נכתב על ידי ליסה אולסון, תזונאית מוסמכת, יועצת בריאות שסבלה מבעיית פוריות בעברה, הספר הוא  מהפופולריים ביותר בארה"ב  , מקום ראשון במכירות של ספר אלקטרוני העוסק בהריון וריפוי עקרות ."נס הריון" מכיל 250 עמודים של תוכן  אשר מתמקד בשיטה טבעית 100% שתעזור לכם להיכנס להריון מהר  - בממוצע  חודשיים. לרכישת הספר, לחצי כאן השיטה מיועדת לשני בני הזוג.
בהצלחה!

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון?

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון??את סובלת מציסטות בשחלה,מנסה כמה חודשים להכנס להיריון ולא מצליחה 
..את בטח שואלת את עצמך אם זה מונע ממך כניסה להיריון
,יש לי תשובה לשאלה שמציקה לך
.ציסטה בשחלה בדרך כלל לא משפיעה על היכולת של אישה להרות .אם היית בעבר  כבר בהריון לפני זה אינדיקטור טוב שתוכל להעלות על הדעת שוב  .משך זמן שלוקח לאישה להיכנס להריון משתנה מאוד  .לא חקירות בדרך כלל מומלץ עד כמה שמנסים להרות במשך שנה עם קיום יחסי מין רגיל (לפחות פעמיים בשבוע) .המצב היחיד שבו ציסטות בשחלות קשורות עם קושי להיכנס להריון הוא תסמונת השחלה הפוליציסטיות (PCOS)  הביטוי לכך,נשים  נוטות לסבול מעודף משקל, יש צמיחת שיער מוגברת וסובלות ממחזור לא סדיר או לא   אין בדיקה אחת יכולה לאבחן את התסמונת, אך בדיקות דם לרמות הורמונים וסריקת אולטרסאונד מועילות.  ?זה לא נשמע כאילו יש לך תסמינים המעידים על מצב זה  סביר להניח שתיכנסי להריון בעוד זמן קצר. בינתיים זה יהיה רעיון טוב כדי לוודא שאתה בכושר ובריא והגוף שלך יהיה מוכן , להיכנס להריון  נסה לוודא שיש לך תזונה מגוונת טובה ושאתם מתעמלים באופן קבוע. אם אתה מעשן…

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון


ציסטה בשחלה היא בעיה גינקולוגית נפוצה שיכול להשפיע על כל אישה, בכל שלב בחיים. מחלה כרונית זו היא קשה לאבחון לעתים, כמו הסימפטומים כי הם לא תמיד נראים לעין. עם זאת, זה חיוני לאבחן את מצבך כראוי שחלות ציסטות למפות את הסימפטומים של המחלה על מנת להבטיח טיפול נאות. ראשית עליך לאבחן את מצבך טוב יותר את השינויים של שחלו. כדי לאבחן במדויק ציסטות בשחלות, את צריכה להיות בקיאה בסימפטומים של מצב זה.


אבחנה של ציסטות בשחלות:


ציסטות בשחלות בדרך כלל מאובחנות על ידי רופא נשים על בסיס הסימפטומים של המטופל ומערך של בדיקות. לפעמים, ציסטות בשחלות תצאנה לאור רק בבדיקה רפואית שגרתית או אגן כציסטות בשחלות יכולות להמשיך להתקיים ללא כל תסמינים. אישה הסובלת מציסטות בשחלות חייבת לשים לב לתופעות הבאות, אשר קשור באופן כללי עם מצב זה.


וסת לא סדיר: אותות וסת לא סדירים עובדה שכל זה לא טוב לבריאות הגינקולוגית שלך. נשים הסובלות מציסטות בשחלות סובלות מאמנוריאה, דימום כבד, וכו 'דימום קל לפיכך, כל חריגה חודשית או חריגות צריכה להיבדק באופן מיידי.


כאבים באגן: ציסטות בשחלות יכולות לגרום לכאבי א…