Skip to main content

צעדים כדי לייעל את הפוריות באמצעות תזונה

צעדים כדי לייעל את הפוריות באמצעות תזונה 
השפעת התזונה על כניסה להיריון , התעברות.
זהו ללא ספק הצעד החשוב ביותר. רובנו בימים אלה סובלים מתת תזונה , למרות היותנו סובלים מעודף משקל . הגוף פשוט לא יאפשר קליטה להתרחש או המשך היריון  אם אין לו את היסוד הבסיסי שהוא צריך כדי לקיים את ההריון. נשים רבות פונות לדיאטת סיבים דלת שומן,    אמנם הדיאטה תורמת  לבריאות ולירידת משקל. ירידה במשקל הוכחה כמגדילה את הפריון, אך ירידה במשקל , אבל בדרך הנ"ל היא רק לעתים נדירות יעילה להגדלת פוריות משום שהיא שוללת מהגוף החלבונים והשומנים הנחוצים לייצור הורמונים הדרושים .

צעדים כדי לייעל את הפוריות באמצעות תזונה :

הסר דגנים, מזון מעובד, סוכרים ועמילנים מהדיאטה. השג פחמימות הדרושות מירקות , כמה פירות ומקורות עמילניים כמו תפוחי אדמה וקישואים מתוקים.
הגדל את השומנים בריאים בתזונה בעיקר ממקורות כמו אגוזי קוקוס , שמן קוקוס , זיתים ושמן זית , חמאה, בשרים, ביצים , אבוקדו ואגוזים .
קבל מספיק חלבון במיוחד מבשר רזה, ביצים ואגוזים .
לאכול הרבה ירקות עליים ירוקים , זנים במיוחד כמו חסה , תרד , ברוקולי , כרובית , כרוב , כרוב , עלי סלק , כרוב , כרוב ניצנים וירקות דומים.
הימנע ממוצרי חלב מעובדים ואם אתם אוכלים מוצרי חלב, לאכול מוצרי חלב גולמיים , אורגניים ממקורות כמו חמאה  ושמנת מתוקה .
לשתות מספיק מים ,צבע השתן אמור להות בהיר מאוד . עבור רוב הנשים, זו היא סביב 4 ליטרים ביום.
קבל את רמות אינסולין בשליטה , גם אם אין לך סוכרת סוג II ,דיאטת פחמימות גבוהה לעתים קרובות הולכת יד ביד עם רמה מסוימת של תנגודת לאינסולין. אופטימיזציה של גורמים תזונתיים עם השיטות הנ"ל תסייע להפוך את הגוף שלך רגיש יותר לאינסולין , אשר יסייע ייצור של הורמונים אחרים ותפקוד תקין של הגוף .
עבור חלק מנשים , צעדים אלה לבד יהיו לייעל את הפוריות ולאפשר התעברות. חשוב מאוד להמשיך את הדברים האלה להריון פעם אחת, ולא יפסיקו לתת את עצמך תזונה נכונה , וזה אפילו יותר חיוני לצמיחה שלילד שטרם נולד. כמובן, הריון הוא לא רישיון לחזור לתזונה גרועה ! הגורם התזונתי הגדול ביותר , כי לעתים קרובות תורם לפוריות הוא חוסר שומנים חיוניים מספיק וחלבונים בדיאטה. הגוף שלך לא יכול לייצר את ההורמונים שהוא צריך ללא חלבונים ושומנים , ולעתים קרובות גורם זה לבדו יכול למנוע את הקליטה של ההריון.


Popular posts from this blog

הריון שהוא נס

הריון שהוא נס
Pregnancy Miracle(TM)

זהו ספר מומלץ לכל מי ש רוצה להכנס להריון באופן טבעי ומהר ללא קשר להיסטוריה של הניסיונות או הטיפולים שלכם.אם אתם או מישהו שאתם אוהבים  נאבקים להכנס להריון,המחברת כותבת:
"חשבתי שאני עקרה אבל בניגוד לחיזוי של הדוקטור שלי, נכנסתי להריון פעמיים, ובאופן טבעי ילדתי ילדים בריאים ויפים בגיל 43, אחרי שנים של  ניסיונות כושלים ".
אם תרצי לדעת יותר על השיטה את מוזמנת ללמוד.

לחצי כאן לקרא על השיטה.
הספר (Pregnancy Miracle(TM,
בעברית הריון שהוא נס נכתב על ידי ליסה אולסון, תזונאית מוסמכת, יועצת בריאות שסבלה מבעיית פוריות בעברה, הספר הוא  מהפופולריים ביותר בארה"ב  , מקום ראשון במכירות של ספר אלקטרוני העוסק בהריון וריפוי עקרות ."נס הריון" מכיל 250 עמודים של תוכן  אשר מתמקד בשיטה טבעית 100% שתעזור לכם להיכנס להריון מהר  - בממוצע  חודשיים. לרכישת הספר, לחצי כאן השיטה מיועדת לשני בני הזוג.
בהצלחה!

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון?

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון??את סובלת מציסטות בשחלה,מנסה כמה חודשים להכנס להיריון ולא מצליחה 
..את בטח שואלת את עצמך אם זה מונע ממך כניסה להיריון
,יש לי תשובה לשאלה שמציקה לך
.ציסטה בשחלה בדרך כלל לא משפיעה על היכולת של אישה להרות .אם היית בעבר  כבר בהריון לפני זה אינדיקטור טוב שתוכל להעלות על הדעת שוב  .משך זמן שלוקח לאישה להיכנס להריון משתנה מאוד  .לא חקירות בדרך כלל מומלץ עד כמה שמנסים להרות במשך שנה עם קיום יחסי מין רגיל (לפחות פעמיים בשבוע) .המצב היחיד שבו ציסטות בשחלות קשורות עם קושי להיכנס להריון הוא תסמונת השחלה הפוליציסטיות (PCOS)  הביטוי לכך,נשים  נוטות לסבול מעודף משקל, יש צמיחת שיער מוגברת וסובלות ממחזור לא סדיר או לא   אין בדיקה אחת יכולה לאבחן את התסמונת, אך בדיקות דם לרמות הורמונים וסריקת אולטרסאונד מועילות.  ?זה לא נשמע כאילו יש לך תסמינים המעידים על מצב זה  סביר להניח שתיכנסי להריון בעוד זמן קצר. בינתיים זה יהיה רעיון טוב כדי לוודא שאתה בכושר ובריא והגוף שלך יהיה מוכן , להיכנס להריון  נסה לוודא שיש לך תזונה מגוונת טובה ושאתם מתעמלים באופן קבוע. אם אתה מעשן…

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון


ציסטה בשחלה היא בעיה גינקולוגית נפוצה שיכול להשפיע על כל אישה, בכל שלב בחיים. מחלה כרונית זו היא קשה לאבחון לעתים, כמו הסימפטומים כי הם לא תמיד נראים לעין. עם זאת, זה חיוני לאבחן את מצבך כראוי שחלות ציסטות למפות את הסימפטומים של המחלה על מנת להבטיח טיפול נאות. ראשית עליך לאבחן את מצבך טוב יותר את השינויים של שחלו. כדי לאבחן במדויק ציסטות בשחלות, את צריכה להיות בקיאה בסימפטומים של מצב זה.


אבחנה של ציסטות בשחלות:


ציסטות בשחלות בדרך כלל מאובחנות על ידי רופא נשים על בסיס הסימפטומים של המטופל ומערך של בדיקות. לפעמים, ציסטות בשחלות תצאנה לאור רק בבדיקה רפואית שגרתית או אגן כציסטות בשחלות יכולות להמשיך להתקיים ללא כל תסמינים. אישה הסובלת מציסטות בשחלות חייבת לשים לב לתופעות הבאות, אשר קשור באופן כללי עם מצב זה.


וסת לא סדיר: אותות וסת לא סדירים עובדה שכל זה לא טוב לבריאות הגינקולוגית שלך. נשים הסובלות מציסטות בשחלות סובלות מאמנוריאה, דימום כבד, וכו 'דימום קל לפיכך, כל חריגה חודשית או חריגות צריכה להיבדק באופן מיידי.


כאבים באגן: ציסטות בשחלות יכולות לגרום לכאבי א…