Skip to main content

עזרה טבעית לבעיות פוריות ,איך להיכנס להריון טבעי

איך להיכנס להריון באופן טבעי


אפרט כאן על עזרה טבעית לבעיות פוריות ,איך להיכנס להריון באופן טבעי

אי פוריות היא בעיה עולה  וגוברת בחברה של היום. כמשהי שחוותה את העניין מקרוב ,אני בחרתי להציג נתונים שיכולים לעודד כל אחת בעולם,שחושבת שהיא לבד במאבק של השגת היריון תקין..
ניסיתי למצוא מידע מדויק בגוגל על כמה הון מושקע לשנה על טיפולי פוריות , ואני כל הזמן מקבלת תוצאות עבור דרכים כדי לממן את טיפולי פוריות . החלק העצוב ביותר הוא כי במקרים רבים , הגוף יכול להפוך  להיות בעל פוריות תקינה אם ינתנו לו  המשאבים הנכונים . פוריות , כמו כל מחלה , היא פשוט סימן לכך שמשהו לא בסדר בגוף וחייב להיות מטופל.
מניסיוני  מעט מאוד נשים הן בעלות בעיות בריאות הקשורות לפוריות שלהן  שגורמות לכאב כזה וחרדה כרצון להביא ילד לעולם ולא להיות מסוגל . חדשות טובות היא שרב הנשים שמשנות דרך חיים  ,ששינו את התזונה וגורמי סגנון חיים בסופו של דבר הרו. כן, כולן .... בנות 21 עד 45. כלומר שיעור הצלחה גבוהים יותר מכל הפריית מבחנה , שיעור ההצלחה של הפריית מבחנה, היה קצת יותר מ -20 %. כמו כן, אני לא לדבר על כך ששינוי בתזונה / אורח חיים עלויות של עשרות אלפי שקלים פחות מטיפול מבחנה ?

פוריות היא לעתים קרובות בעיה מורכבת עם פתרון פשוט. ישנם גורמים רבים כל כך מבלבלים שיכול לגרום או לתרום לפוריות , ולכן הטיפול קונבנציונלי הוא רק לעתים נדירות יעיל ... זה פשוט לא יכול לטפל בכל גורמים האפשריים . תרופות פריון והורמונים מלאכותיים מכל סוג , ובכלל זה למניעה הריון , יכולים לגרום לבעיות מסובכות  ולהפוך את הפוריות בעתיד קשה יותר (זה עצוב, כי בקרת הורמוני לידה רושמת לעתים קרובות לחוסר איזון הורמונאלי שונים ובעיות ) .

מה גורם לאי פוריות?

אי פוריות יכולה להיגרם על ידי מספר עצום של גורמים : חוסר איזון הורמונלי , תסמונת השחלות פוליציסטיות , אנדומטריוזיס , מחזורי anovulatory , פיזית חסימה , ייצור הורמונים מספק, שלב הלוטאלי קצר , חוסר בהורמון , או רמות גבוהות פרולקטין lutenizing ,ועוד רבים אחרים.

תזונה לקויה לעתים קרובות משחקת תפקיד מרכזי , כפי שעושה חשיפה לרעלים . גיל משחק תפקיד פחות מאשר לפני גיל המעבר היה במקור חשב. אמנם יש הרבה מומחי פוריות אופקים באופן טבעי נפלאים שם בחוץ , במקרים רבים לא ניתן להם לבדוק ולטפל בכל בעיות יסוד האפשריות הללו . טיפולי פוריות קיצוניים עובדים עבור חלק, אבל יכולים להיות מאוד רגשי ופיזי מתיש, שלא לדבר על יקר מאוד. בהינתן הבחירה , כל אישה תמיד מעדיפה להרות באופן טבעי , רק עם בעלה בחדר !

החדשות הטובות היא ששינויים בתזונה ובאורח חיים יכולים לעשות את הבדל עצום בפריון, ולעתים קרובות לעזור עם בעיות אחרות כמו משקל עודף , חוסר האנרגיה , בעיות סוכר בדם , בעיות עור ,ונדודי שינה בתהליך.

איך להפוך את בעיות פוריות?

השיטה הספציפית שאני השתמשתי , עזר לי עם PMS , התכווצויות, עייפות, תקופות כבדות ובעיות הקשורות הורמונים אחרים. למעשה השיטה  נועדה כדי לטפל בכל הבעיות שיכולות להיות ,ולהסירן כך שתעלה יכולת פיזית להרות , זה יעבוד !

Popular posts from this blog

הריון שהוא נס

הריון שהוא נס
Pregnancy Miracle(TM)

זהו ספר מומלץ לכל מי ש רוצה להכנס להריון באופן טבעי ומהר ללא קשר להיסטוריה של הניסיונות או הטיפולים שלכם.אם אתם או מישהו שאתם אוהבים  נאבקים להכנס להריון,המחברת כותבת:
"חשבתי שאני עקרה אבל בניגוד לחיזוי של הדוקטור שלי, נכנסתי להריון פעמיים, ובאופן טבעי ילדתי ילדים בריאים ויפים בגיל 43, אחרי שנים של  ניסיונות כושלים ".
אם תרצי לדעת יותר על השיטה את מוזמנת ללמוד.

לחצי כאן לקרא על השיטה.
הספר (Pregnancy Miracle(TM,
בעברית הריון שהוא נס נכתב על ידי ליסה אולסון, תזונאית מוסמכת, יועצת בריאות שסבלה מבעיית פוריות בעברה, הספר הוא  מהפופולריים ביותר בארה"ב  , מקום ראשון במכירות של ספר אלקטרוני העוסק בהריון וריפוי עקרות ."נס הריון" מכיל 250 עמודים של תוכן  אשר מתמקד בשיטה טבעית 100% שתעזור לכם להיכנס להריון מהר  - בממוצע  חודשיים. לרכישת הספר, לחצי כאן השיטה מיועדת לשני בני הזוג.
בהצלחה!

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון?

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון??את סובלת מציסטות בשחלה,מנסה כמה חודשים להכנס להיריון ולא מצליחה 
..את בטח שואלת את עצמך אם זה מונע ממך כניסה להיריון
,יש לי תשובה לשאלה שמציקה לך
.ציסטה בשחלה בדרך כלל לא משפיעה על היכולת של אישה להרות .אם היית בעבר  כבר בהריון לפני זה אינדיקטור טוב שתוכל להעלות על הדעת שוב  .משך זמן שלוקח לאישה להיכנס להריון משתנה מאוד  .לא חקירות בדרך כלל מומלץ עד כמה שמנסים להרות במשך שנה עם קיום יחסי מין רגיל (לפחות פעמיים בשבוע) .המצב היחיד שבו ציסטות בשחלות קשורות עם קושי להיכנס להריון הוא תסמונת השחלה הפוליציסטיות (PCOS)  הביטוי לכך,נשים  נוטות לסבול מעודף משקל, יש צמיחת שיער מוגברת וסובלות ממחזור לא סדיר או לא   אין בדיקה אחת יכולה לאבחן את התסמונת, אך בדיקות דם לרמות הורמונים וסריקת אולטרסאונד מועילות.  ?זה לא נשמע כאילו יש לך תסמינים המעידים על מצב זה  סביר להניח שתיכנסי להריון בעוד זמן קצר. בינתיים זה יהיה רעיון טוב כדי לוודא שאתה בכושר ובריא והגוף שלך יהיה מוכן , להיכנס להריון  נסה לוודא שיש לך תזונה מגוונת טובה ושאתם מתעמלים באופן קבוע. אם אתה מעשן…

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון


ציסטה בשחלה היא בעיה גינקולוגית נפוצה שיכול להשפיע על כל אישה, בכל שלב בחיים. מחלה כרונית זו היא קשה לאבחון לעתים, כמו הסימפטומים כי הם לא תמיד נראים לעין. עם זאת, זה חיוני לאבחן את מצבך כראוי שחלות ציסטות למפות את הסימפטומים של המחלה על מנת להבטיח טיפול נאות. ראשית עליך לאבחן את מצבך טוב יותר את השינויים של שחלו. כדי לאבחן במדויק ציסטות בשחלות, את צריכה להיות בקיאה בסימפטומים של מצב זה.


אבחנה של ציסטות בשחלות:


ציסטות בשחלות בדרך כלל מאובחנות על ידי רופא נשים על בסיס הסימפטומים של המטופל ומערך של בדיקות. לפעמים, ציסטות בשחלות תצאנה לאור רק בבדיקה רפואית שגרתית או אגן כציסטות בשחלות יכולות להמשיך להתקיים ללא כל תסמינים. אישה הסובלת מציסטות בשחלות חייבת לשים לב לתופעות הבאות, אשר קשור באופן כללי עם מצב זה.


וסת לא סדיר: אותות וסת לא סדירים עובדה שכל זה לא טוב לבריאות הגינקולוגית שלך. נשים הסובלות מציסטות בשחלות סובלות מאמנוריאה, דימום כבד, וכו 'דימום קל לפיכך, כל חריגה חודשית או חריגות צריכה להיבדק באופן מיידי.


כאבים באגן: ציסטות בשחלות יכולות לגרום לכאבי א…