Skip to main content

איך להיכנס להריון באופן טבעי ? ויטמינים המקדמים פוריות..

ויטמינים המקדמים פוריות :

מחסור בויטמין D- D ויטמין נפוץ מאוד בעולם המערבי , במיוחד בתקופת החורף,ויכול להיות מזיק מאוד לבריאות כללית. מחקרים שנעשה לאחרונה לקשר מספקת של הוויטמין D עם בעיות פוריות והפלה. חשוב לבדוק מה מצבך.
ויטמין C -נוגד חמצון רב עוצמה , ויטמין C היא טובה לפוריות הזכר ונקבה. צריכה של לפחות 2,000 מ"ג לפני יום התעברות.
חומצה פולית חומצה פולית היא – ידוע כויטמין הכרחי בשלבים מוקדמים של הריון , כדי למנוע סיבוכים , אבל זה מועיל ביותר כאשר נלקח ולכמה חודשים לפני ההריון וגם בזמן . זה עוזר חלוקת תא ומקדם ביוץ. חלק מהרופאים ממליצים על נטילת הטבעיים עד 5,000 מיקרוגרם ביום ונשים בתקווה להיכנס להריון צריך לקחת לפחות 2,000 מיקרוגרם ביום.
אבץ מאוד חשוב לחלוקת תא כולל ייצור זרע וביוץ. צורה הטובה ביותר כאשר נלקחו בשילוב עם B-ויטמינים .
סלניום מסייע להגן על הגוף מפני רדיקלים חופשיים ומגן על זרע וביצית. ידוע לעזור חלוקת תא ועשוי למנוע הפלה.
B-ויטמינים - מחסור של ויטמינים מהקבוצה B הוא נפוץ בכל מי שצורך כמויות גדולות של מזון מעובד , דגנים או סוכרים . אופטימיזציה של רמות ויטמין B יכולות להגדיל את הורמון זקיק והורמון מגרה לשיפור פוריות lutenizing .
זוגות שמתמודדים עם בעיות פוריות יכולים להיות מיוסרים. דיאטה ותזונה נכונה יכולים מאוד לסייע לגוף בהריון ונשיאת תינוק בריא,ומועילות בבריאות כללית. בעוד טיפול רפואי לפעמים הוא הכרחי, זוגות צריכים לפחות לשקול שינויים תזונתיים ראשון שתומכים בגוף. המערכת הנ"ל היא גם מועילה לנשים המתמודדות עם PMS, PCOS , אנדומטריוזיס , תקופות כבדות או בעיות הורמונליות אחרות.


מתמודדת  עם בעיות פוריות ? רוצה לדעת עוד?

         לחצי כאן

Popular posts from this blog

הריון שהוא נס

הריון שהוא נס
Pregnancy Miracle(TM)

זהו ספר מומלץ לכל מי ש רוצה להכנס להריון באופן טבעי ומהר ללא קשר להיסטוריה של הניסיונות או הטיפולים שלכם.אם אתם או מישהו שאתם אוהבים  נאבקים להכנס להריון,המחברת כותבת:
"חשבתי שאני עקרה אבל בניגוד לחיזוי של הדוקטור שלי, נכנסתי להריון פעמיים, ובאופן טבעי ילדתי ילדים בריאים ויפים בגיל 43, אחרי שנים של  ניסיונות כושלים ".
אם תרצי לדעת יותר על השיטה את מוזמנת ללמוד.

לחצי כאן לקרא על השיטה.
הספר (Pregnancy Miracle(TM,
בעברית הריון שהוא נס נכתב על ידי ליסה אולסון, תזונאית מוסמכת, יועצת בריאות שסבלה מבעיית פוריות בעברה, הספר הוא  מהפופולריים ביותר בארה"ב  , מקום ראשון במכירות של ספר אלקטרוני העוסק בהריון וריפוי עקרות ."נס הריון" מכיל 250 עמודים של תוכן  אשר מתמקד בשיטה טבעית 100% שתעזור לכם להיכנס להריון מהר  - בממוצע  חודשיים. לרכישת הספר, לחצי כאן השיטה מיועדת לשני בני הזוג.
בהצלחה!

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון?

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון??את סובלת מציסטות בשחלה,מנסה כמה חודשים להכנס להיריון ולא מצליחה 
..את בטח שואלת את עצמך אם זה מונע ממך כניסה להיריון
,יש לי תשובה לשאלה שמציקה לך
.ציסטה בשחלה בדרך כלל לא משפיעה על היכולת של אישה להרות .אם היית בעבר  כבר בהריון לפני זה אינדיקטור טוב שתוכל להעלות על הדעת שוב  .משך זמן שלוקח לאישה להיכנס להריון משתנה מאוד  .לא חקירות בדרך כלל מומלץ עד כמה שמנסים להרות במשך שנה עם קיום יחסי מין רגיל (לפחות פעמיים בשבוע) .המצב היחיד שבו ציסטות בשחלות קשורות עם קושי להיכנס להריון הוא תסמונת השחלה הפוליציסטיות (PCOS)  הביטוי לכך,נשים  נוטות לסבול מעודף משקל, יש צמיחת שיער מוגברת וסובלות ממחזור לא סדיר או לא   אין בדיקה אחת יכולה לאבחן את התסמונת, אך בדיקות דם לרמות הורמונים וסריקת אולטרסאונד מועילות.  ?זה לא נשמע כאילו יש לך תסמינים המעידים על מצב זה  סביר להניח שתיכנסי להריון בעוד זמן קצר. בינתיים זה יהיה רעיון טוב כדי לוודא שאתה בכושר ובריא והגוף שלך יהיה מוכן , להיכנס להריון  נסה לוודא שיש לך תזונה מגוונת טובה ושאתם מתעמלים באופן קבוע. אם אתה מעשן…

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון


ציסטה בשחלה היא בעיה גינקולוגית נפוצה שיכול להשפיע על כל אישה, בכל שלב בחיים. מחלה כרונית זו היא קשה לאבחון לעתים, כמו הסימפטומים כי הם לא תמיד נראים לעין. עם זאת, זה חיוני לאבחן את מצבך כראוי שחלות ציסטות למפות את הסימפטומים של המחלה על מנת להבטיח טיפול נאות. ראשית עליך לאבחן את מצבך טוב יותר את השינויים של שחלו. כדי לאבחן במדויק ציסטות בשחלות, את צריכה להיות בקיאה בסימפטומים של מצב זה.


אבחנה של ציסטות בשחלות:


ציסטות בשחלות בדרך כלל מאובחנות על ידי רופא נשים על בסיס הסימפטומים של המטופל ומערך של בדיקות. לפעמים, ציסטות בשחלות תצאנה לאור רק בבדיקה רפואית שגרתית או אגן כציסטות בשחלות יכולות להמשיך להתקיים ללא כל תסמינים. אישה הסובלת מציסטות בשחלות חייבת לשים לב לתופעות הבאות, אשר קשור באופן כללי עם מצב זה.


וסת לא סדיר: אותות וסת לא סדירים עובדה שכל זה לא טוב לבריאות הגינקולוגית שלך. נשים הסובלות מציסטות בשחלות סובלות מאמנוריאה, דימום כבד, וכו 'דימום קל לפיכך, כל חריגה חודשית או חריגות צריכה להיבדק באופן מיידי.


כאבים באגן: ציסטות בשחלות יכולות לגרום לכאבי א…