Skip to main content

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון


ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון


ציסטה בשחלה היא בעיה גינקולוגית נפוצה שיכול להשפיע על כל אישה, בכל שלב בחיים. מחלה כרונית זו היא קשה לאבחון לעתים, כמו הסימפטומים כי הם לא תמיד נראים לעין. עם זאת, זה חיוני לאבחן את מצבך כראוי שחלות ציסטות למפות את הסימפטומים של המחלה על מנת להבטיח טיפול נאות. ראשית עליך לאבחן את מצבך טוב יותר את השינויים של שחלו. כדי לאבחן במדויק ציסטות בשחלות, את צריכה להיות בקיאה בסימפטומים של מצב זה.


אבחנה של ציסטות בשחלות:


ציסטות בשחלות בדרך כלל מאובחנות על ידי רופא נשים על בסיס הסימפטומים של המטופל ומערך של בדיקות. לפעמים, ציסטות בשחלות תצאנה לאור רק בבדיקה רפואית שגרתית או אגן כציסטות בשחלות יכולות להמשיך להתקיים ללא כל תסמינים. אישה הסובלת מציסטות בשחלות חייבת לשים לב לתופעות הבאות, אשר קשור באופן כללי עם מצב זה.


וסת לא סדיר: אותות וסת לא סדירים עובדה שכל זה לא טוב לבריאות הגינקולוגית שלך. נשים הסובלות מציסטות בשחלות סובלות מאמנוריאה, דימום כבד, וכו 'דימום קל לפיכך, כל חריגה חודשית או חריגות צריכה להיבדק באופן מיידי.


כאבים באגן: ציסטות בשחלות יכולות לגרום לכאבי אגן קשים לפני בזמן ואחרי הווסת. נשים רבות הסובלות מציסטה בשחלה גם חווות כאב במהלך קיום יחסי מין.


בעיה בשלפוחית ​​השתן בנושא: ציסטות עלולות להפעיל לחץ על שלפוחית ​​השתן. זה יכול להוביל לקושי בריקון השלפוחית. נשים גם לחוות דחף תכוף להשתין. לעתים קרובות, לרוקן את שלפוחית ​​השתן יכול גם להוכיח להיות חוויה

קשה.


פוריות: נשים רבות בגישת גינקולוג, כשהן לא מצליחות להרות. ציסטות בשחלות יכולות לעכב באופן משמעותי את הפוריות שלך. לעתים קרובות, הפלות גם אפשריות בגלל הסיבוכים הקשורים ציסטות בשחלות שלא טופלו.


תסמינים אחרים: ציסטות בשחלות יכולים לגרום לבחילות קוצרות נשימת כאבי בטן, הקאות, ואי נוחות כללית. הריון כמו סימפטומים גם הם נפוצים. שים לב שכל כאב ממושך צריך להיבדק באופן מיידי.

זה חיוני כדי להבין שלא כל התסמינים הנ"ל שחוו נשים הסובלות מציסטות בשחלות. חלק מהסימפטומים האלה לא יכול להיות קשור לציסטות בשחלות בכלל. לכן, זה תמיד הכי טוב כדי לקבל אבחון רפואי מלא על ידי איש מקצוע לפני התחלת טיפול נאות.


בדיקות:


יש מגוון של בדיקות שיכולה להיות מוחזקות על ידי הגינקולוג שלך בצורה נכונה כדי לאבחן את מצבך. כמה אלה כוללים בדיקות דם, בדיקת אגן, אולטרסאונד, בדיקת הריון פשוטה ועוד. בדיקות אלה מסייעים באבחנת ציסטות בשחלות הולמת ולשלול סיבוכים אפשריים אחרים.

הדרך היחידה יעילים לטיפול ומניעת ציסטות בשחלות היא באמצעות גישה הוליסטית רבה מימדית לריפוי.

בניגוד לגישה המקובלת העוסקת באיבר שנגרם או עם הסימפטומים של המחלה (ולעתים קרובות בטיפול אגרסיבי עם מספר עצום של תופעות לוואי), הגישה ההוליסטית מתייחסת לכל מחלה כחלק ממכלול, על ידי שחזור איזון טבעי לראשית באופן טבעי גוף תוך התמודדות עם כל גורם סיבתי שיוביל למצב. בדרך זו, הגישה הוליסטית לטיפול בציסטות בשחלות מציעה פתרון ארוך טווח, בטוח ועדין, ללא תופעות לוואי של תרופות או סיכון לניתוח תוך הקפדה על מניעת הישנות ציסטה

בשחלת עתיד.

מאמר זה מבוסס על הספר, "נס ציסטה בשחלה" מאת קרול פוסטר. קרול היא יועצת  חוקרת, תזונאית  לבריאות שהקדישה את חייה  ליצירת הפתרון האולטימטיבי ההוליסטי לשחלות שיש בהן ציסטה  באופן קבוע כדי לרפא את כל הסוגים של ציסטות בשחלות ולשפר באופן דרמטי את האיכות הכוללת של החיים שלך, באופן טבעי, ללא שימוש בתרופות מרשם או 

ניתוח, וללא תופעות לוואי. למידע נוסף על ידי ביקור באתר האינטרנט שלה:

Popular posts from this blog

הריון שהוא נס

הריון שהוא נס
Pregnancy Miracle(TM)

זהו ספר מומלץ לכל מי ש רוצה להכנס להריון באופן טבעי ומהר ללא קשר להיסטוריה של הניסיונות או הטיפולים שלכם.אם אתם או מישהו שאתם אוהבים  נאבקים להכנס להריון,המחברת כותבת:
"חשבתי שאני עקרה אבל בניגוד לחיזוי של הדוקטור שלי, נכנסתי להריון פעמיים, ובאופן טבעי ילדתי ילדים בריאים ויפים בגיל 43, אחרי שנים של  ניסיונות כושלים ".
אם תרצי לדעת יותר על השיטה את מוזמנת ללמוד.

לחצי כאן לקרא על השיטה.
הספר (Pregnancy Miracle(TM,
בעברית הריון שהוא נס נכתב על ידי ליסה אולסון, תזונאית מוסמכת, יועצת בריאות שסבלה מבעיית פוריות בעברה, הספר הוא  מהפופולריים ביותר בארה"ב  , מקום ראשון במכירות של ספר אלקטרוני העוסק בהריון וריפוי עקרות ."נס הריון" מכיל 250 עמודים של תוכן  אשר מתמקד בשיטה טבעית 100% שתעזור לכם להיכנס להריון מהר  - בממוצע  חודשיים. לרכישת הספר, לחצי כאן השיטה מיועדת לשני בני הזוג.
בהצלחה!

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון?

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון??את סובלת מציסטות בשחלה,מנסה כמה חודשים להכנס להיריון ולא מצליחה 
..את בטח שואלת את עצמך אם זה מונע ממך כניסה להיריון
,יש לי תשובה לשאלה שמציקה לך
.ציסטה בשחלה בדרך כלל לא משפיעה על היכולת של אישה להרות .אם היית בעבר  כבר בהריון לפני זה אינדיקטור טוב שתוכל להעלות על הדעת שוב  .משך זמן שלוקח לאישה להיכנס להריון משתנה מאוד  .לא חקירות בדרך כלל מומלץ עד כמה שמנסים להרות במשך שנה עם קיום יחסי מין רגיל (לפחות פעמיים בשבוע) .המצב היחיד שבו ציסטות בשחלות קשורות עם קושי להיכנס להריון הוא תסמונת השחלה הפוליציסטיות (PCOS)  הביטוי לכך,נשים  נוטות לסבול מעודף משקל, יש צמיחת שיער מוגברת וסובלות ממחזור לא סדיר או לא   אין בדיקה אחת יכולה לאבחן את התסמונת, אך בדיקות דם לרמות הורמונים וסריקת אולטרסאונד מועילות.  ?זה לא נשמע כאילו יש לך תסמינים המעידים על מצב זה  סביר להניח שתיכנסי להריון בעוד זמן קצר. בינתיים זה יהיה רעיון טוב כדי לוודא שאתה בכושר ובריא והגוף שלך יהיה מוכן , להיכנס להריון  נסה לוודא שיש לך תזונה מגוונת טובה ושאתם מתעמלים באופן קבוע. אם אתה מעשן…