Skip to main content

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון


ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון


ציסטה בשחלה היא בעיה גינקולוגית נפוצה שיכול להשפיע על כל אישה, בכל שלב בחיים. מחלה כרונית זו היא קשה לאבחון לעתים, כמו הסימפטומים כי הם לא תמיד נראים לעין. עם זאת, זה חיוני לאבחן את מצבך כראוי שחלות ציסטות למפות את הסימפטומים של המחלה על מנת להבטיח טיפול נאות. ראשית עליך לאבחן את מצבך טוב יותר את השינויים של שחלו. כדי לאבחן במדויק ציסטות בשחלות, את צריכה להיות בקיאה בסימפטומים של מצב זה.


אבחנה של ציסטות בשחלות:


ציסטות בשחלות בדרך כלל מאובחנות על ידי רופא נשים על בסיס הסימפטומים של המטופל ומערך של בדיקות. לפעמים, ציסטות בשחלות תצאנה לאור רק בבדיקה רפואית שגרתית או אגן כציסטות בשחלות יכולות להמשיך להתקיים ללא כל תסמינים. אישה הסובלת מציסטות בשחלות חייבת לשים לב לתופעות הבאות, אשר קשור באופן כללי עם מצב זה.


וסת לא סדיר: אותות וסת לא סדירים עובדה שכל זה לא טוב לבריאות הגינקולוגית שלך. נשים הסובלות מציסטות בשחלות סובלות מאמנוריאה, דימום כבד, וכו 'דימום קל לפיכך, כל חריגה חודשית או חריגות צריכה להיבדק באופן מיידי.


כאבים באגן: ציסטות בשחלות יכולות לגרום לכאבי אגן קשים לפני בזמן ואחרי הווסת. נשים רבות הסובלות מציסטה בשחלה גם חווות כאב במהלך קיום יחסי מין.


בעיה בשלפוחית ​​השתן בנושא: ציסטות עלולות להפעיל לחץ על שלפוחית ​​השתן. זה יכול להוביל לקושי בריקון השלפוחית. נשים גם לחוות דחף תכוף להשתין. לעתים קרובות, לרוקן את שלפוחית ​​השתן יכול גם להוכיח להיות חוויה

קשה.


פוריות: נשים רבות בגישת גינקולוג, כשהן לא מצליחות להרות. ציסטות בשחלות יכולות לעכב באופן משמעותי את הפוריות שלך. לעתים קרובות, הפלות גם אפשריות בגלל הסיבוכים הקשורים ציסטות בשחלות שלא טופלו.


תסמינים אחרים: ציסטות בשחלות יכולים לגרום לבחילות קוצרות נשימת כאבי בטן, הקאות, ואי נוחות כללית. הריון כמו סימפטומים גם הם נפוצים. שים לב שכל כאב ממושך צריך להיבדק באופן מיידי.

זה חיוני כדי להבין שלא כל התסמינים הנ"ל שחוו נשים הסובלות מציסטות בשחלות. חלק מהסימפטומים האלה לא יכול להיות קשור לציסטות בשחלות בכלל. לכן, זה תמיד הכי טוב כדי לקבל אבחון רפואי מלא על ידי איש מקצוע לפני התחלת טיפול נאות.


בדיקות:


יש מגוון של בדיקות שיכולה להיות מוחזקות על ידי הגינקולוג שלך בצורה נכונה כדי לאבחן את מצבך. כמה אלה כוללים בדיקות דם, בדיקת אגן, אולטרסאונד, בדיקת הריון פשוטה ועוד. בדיקות אלה מסייעים באבחנת ציסטות בשחלות הולמת ולשלול סיבוכים אפשריים אחרים.

הדרך היחידה יעילים לטיפול ומניעת ציסטות בשחלות היא באמצעות גישה הוליסטית רבה מימדית לריפוי.

בניגוד לגישה המקובלת העוסקת באיבר שנגרם או עם הסימפטומים של המחלה (ולעתים קרובות בטיפול אגרסיבי עם מספר עצום של תופעות לוואי), הגישה ההוליסטית מתייחסת לכל מחלה כחלק ממכלול, על ידי שחזור איזון טבעי לראשית באופן טבעי גוף תוך התמודדות עם כל גורם סיבתי שיוביל למצב. בדרך זו, הגישה הוליסטית לטיפול בציסטות בשחלות מציעה פתרון ארוך טווח, בטוח ועדין, ללא תופעות לוואי של תרופות או סיכון לניתוח תוך הקפדה על מניעת הישנות ציסטה

בשחלת עתיד.

מאמר זה מבוסס על הספר, "נס ציסטה בשחלה" מאת קרול פוסטר. קרול היא יועצת  חוקרת, תזונאית  לבריאות שהקדישה את חייה  ליצירת הפתרון האולטימטיבי ההוליסטי לשחלות שיש בהן ציסטה  באופן קבוע כדי לרפא את כל הסוגים של ציסטות בשחלות ולשפר באופן דרמטי את האיכות הכוללת של החיים שלך, באופן טבעי, ללא שימוש בתרופות מרשם או 

ניתוח, וללא תופעות לוואי. למידע נוסף על ידי ביקור באתר האינטרנט שלה:

Popular posts from this blog

הריון שהוא נס

הריון שהוא נס
Pregnancy Miracle(TM)

זהו ספר מומלץ לכל מי ש רוצה להכנס להריון באופן טבעי ומהר ללא קשר להיסטוריה של הניסיונות או הטיפולים שלכם.אם אתם או מישהו שאתם אוהבים  נאבקים להכנס להריון,המחברת כותבת:
"חשבתי שאני עקרה אבל בניגוד לחיזוי של הדוקטור שלי, נכנסתי להריון פעמיים, ובאופן טבעי ילדתי ילדים בריאים ויפים בגיל 43, אחרי שנים של  ניסיונות כושלים ".
אם תרצי לדעת יותר על השיטה את מוזמנת ללמוד.

לחצי כאן לקרא על השיטה.
הספר (Pregnancy Miracle(TM,
בעברית הריון שהוא נס נכתב על ידי ליסה אולסון, תזונאית מוסמכת, יועצת בריאות שסבלה מבעיית פוריות בעברה, הספר הוא  מהפופולריים ביותר בארה"ב  , מקום ראשון במכירות של ספר אלקטרוני העוסק בהריון וריפוי עקרות ."נס הריון" מכיל 250 עמודים של תוכן  אשר מתמקד בשיטה טבעית 100% שתעזור לכם להיכנס להריון מהר  - בממוצע  חודשיים. לרכישת הספר, לחצי כאן השיטה מיועדת לשני בני הזוג.
בהצלחה!

מה כותבים על "היריון שהוא נס" בטוקבקים?

?מה כותבים על "היריון שהוא נס" בטוקבקיםמתוך תגובות לכתבה שפורסמה באחד מחמשת האתרים הפופלרים בישראל,תגובה 25.. 25. איך להכנס להריון מהר... "ממליצה לכל מי שמתקשה להעזר בנ"ל "היריון שהוא נס * יעלי   25/06/12 | 09:43 תודה יעל.. הרבה זמן חיפשתי את התגובה שלך..רציתי רק להודות לך .בזכות טוקבק שקראתי יש לי תינוקת היום :). * סיון כ.   10/09/13 | 11:33 מרגש! * מישל   23/09/13 | 13:32 יעל/סיון יש את הספר מתורגם? * משי   30/03/14 | 13:48 נס ההריון לצערי אין את הספר בעברית,ניתן להעזר בגוגל טרנסלייט או בדובר אנגלית..שווה את מאמץ התרגום. * יעל   10/07/14 | 11:54 יעל / סיון הספר קיים עם תרגום ?? * משי   30/03/14 | 14:16 תודה!! זה היה בדיוק לפי הספר:) * אמא לשיר   21/10/14 | 12:19

כיף לראות שיש  כאלו תוצאות!!

איך לבחור את מין התינוק שיוולד?

היו לי שני בנים מקסימים בבית,אבל רציתי נסיכה.
בעלי חשש לנסות על עיוור, יחד חקרנו את הנושא באינטרנט וחיפשנו מידע האם אפשר לקבוע את מין הילוד?
מצאנו שיטה טיבעית ובטוחה לבחירת מין העובר והחלטנו לנסות אותה כי לא היה סיכון כלל,
אני זכיתי בבת מקסימה!
למדתי על בשרי שאין צורך בתיסכול ובסטרס מיותר ,בציפיה דרוכה לאולטראסאונד שיראה מה יש בבטן,
ישנה שיטה שעובדת בתכנון ובבחירת מין העובר, ולא מדובר במדע או טיפול "חוץ גופי" שניתן לבצע בחירה תחת מיקרוסקופ
שכמובן לא נלקחה בחשבון מכיוון שהיא מצריכה טיפול הורמונלי ומסכנת הן את האמא והן את העובר...
מדובר על שיטה טבעיתלחלוטין שעובדת באחוזי הצלחה גבוהים,מעל 90%!!
השיטה שאספר עליה פשוטה מבוססת על שלושה שלבים פשוטים ליישום:
1.
תזמון ורמות PH
הבנתי שישנו משך זמן קצוב שבו ניתן ליצור בן או בת תלוי בחומציות האשה שתוה אם זרע עם כרומזום X או Y ייקלטו.
כמו כן התהליך אמור להעשות במהלך הביוץ ויוסבר לכם כיצד תאבחנו זאת.

2  שינויים מינוריים בתזונה 
לדוגמה,למדתי שלחטיפים יש השפעה ליצירת מין אחד ולחלב ולמיץ תפוזים יש השפעה על מין הילוד..עד כמה יש השפעה על מה …