Skip to main content

איך להכנס להריון מהר ללא הורמונים וטיפולי פוריות?


איך להכנס להריון מהר ללא הורמונים וטיפולי פוריות?

מכירה את תחושת התסכול והאכזבה כל פעם שטיפול הפוריות לא צולחו? מתקשה להכנס להריון?
סטרס אינסופי, ציפיה כל פעם מחדש,מסע ברכבת ההרים שגורמים ההורמנים שדוחפים לך וגרמו לך להגיע למקומות שלא ידעת שקיימים,רגעי תקוה והרבה בכי ויאוש,לופ אינסופי שמעניק את התחושה שהמטרה רק מתרחקת..המאמר הזה יתן לך דרך שונה לטיפול והצלחתו בכניסה טבעית להריון.

האם המונחים הבאים מוכרים לך?

-הורמונים

-IVF

-איקסי

-ספירת זרע נמוכה

-הזרעות

-אנדומטריוזיס

-גיל ביולוגי מבוגר

-אי פוריות לא מוסבר

בשנים האחרונות מספר הפעמים שנתקלתי במושג "אי פוריות" הולך וגובר,זה מושג כללי ,מחקרים הראו שיש קורלציה בין מצב נפשי ,תזונה נכונה וכניסה להריון.

אל יאוש,יש מה לעשות!

אני מאמינה שהגוף מוכן פיזיולוגית וההיבט הפסיכולוגי מצוי באיזון, זה עובד,יש עדויות .

התהליך הטבעי שהוא בסיס החיים מורכב מכל כך הרבה שלבים שאנו צריכים להערך לכך בצורה המיטבית

נהפוכו הם שמעת על מקרים של נסים, של נשים שהיו שנים בטיפולים ונקלטו באופן טבעי?

אני משוכנעת שכל אחת מאיתנו שמעה על מקרה כזה לפחות פעם אחת..

ישנם שיטות היכולות ללמד אותך איך להכנס להריון מהר ולא משנה מה הבעיה שהוגדרה אצלך,לכשתתעמקי תוכלי להחשף למקרים שונים של נשים שהצליחו להרות מהר,גם בבעיות של איכות וכמות זרע יש טיפול.

עצרי רגע וחשבי עם עצמך האם לא שווה להרפות קצת מההזרקות וההורמונים ולתת צ'אנס טבעי שהוכיח את עצמו?

שבי עם עצמך וחשבי סיכון מול סיכוי,סיכוי קיים והסיכון הוא אפס ,לא כספי ולא בריאותי.תהי כנה עם עצמך לאור מה שעברת ,לא שווה לנסות?

אני מאמינה שגוף האדם הוא מערכת שמווסתת את עצמה והכנסת כימקלים והורמונים מפרה את האיזון של כל מערכות הגוף ולכן מקשה על כניסה להריון,גם שאר גירויים חיצוניים- התנהגותיים ופיזיולוגים כאחד. יכולים לגרום סטרס מפרים את המערכת ומשבשים אותה.כל עוד לא נייצב ונאזן אותה לא נצליח להקלט.

בהצלחה!!

לחצי כאן לקרא על ספר לשיטת כניסה להריון באופן טבעי , מוזמנים לבקר כעת באתר לכניסה להריון באופן טבעי מהר !

Popular posts from this blog

הריון שהוא נס

הריון שהוא נס
Pregnancy Miracle(TM)

זהו ספר מומלץ לכל מי ש רוצה להכנס להריון באופן טבעי ומהר ללא קשר להיסטוריה של הניסיונות או הטיפולים שלכם.אם אתם או מישהו שאתם אוהבים  נאבקים להכנס להריון,המחברת כותבת:
"חשבתי שאני עקרה אבל בניגוד לחיזוי של הדוקטור שלי, נכנסתי להריון פעמיים, ובאופן טבעי ילדתי ילדים בריאים ויפים בגיל 43, אחרי שנים של  ניסיונות כושלים ".
אם תרצי לדעת יותר על השיטה את מוזמנת ללמוד.

לחצי כאן לקרא על השיטה.
הספר (Pregnancy Miracle(TM,
בעברית הריון שהוא נס נכתב על ידי ליסה אולסון, תזונאית מוסמכת, יועצת בריאות שסבלה מבעיית פוריות בעברה, הספר הוא  מהפופולריים ביותר בארה"ב  , מקום ראשון במכירות של ספר אלקטרוני העוסק בהריון וריפוי עקרות ."נס הריון" מכיל 250 עמודים של תוכן  אשר מתמקד בשיטה טבעית 100% שתעזור לכם להיכנס להריון מהר  - בממוצע  חודשיים. לרכישת הספר, לחצי כאן השיטה מיועדת לשני בני הזוג.
בהצלחה!

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון?

האם ציסטות בשחלה מונעות ממני כניסה להיריון??את סובלת מציסטות בשחלה,מנסה כמה חודשים להכנס להיריון ולא מצליחה 
..את בטח שואלת את עצמך אם זה מונע ממך כניסה להיריון
,יש לי תשובה לשאלה שמציקה לך
.ציסטה בשחלה בדרך כלל לא משפיעה על היכולת של אישה להרות .אם היית בעבר  כבר בהריון לפני זה אינדיקטור טוב שתוכל להעלות על הדעת שוב  .משך זמן שלוקח לאישה להיכנס להריון משתנה מאוד  .לא חקירות בדרך כלל מומלץ עד כמה שמנסים להרות במשך שנה עם קיום יחסי מין רגיל (לפחות פעמיים בשבוע) .המצב היחיד שבו ציסטות בשחלות קשורות עם קושי להיכנס להריון הוא תסמונת השחלה הפוליציסטיות (PCOS)  הביטוי לכך,נשים  נוטות לסבול מעודף משקל, יש צמיחת שיער מוגברת וסובלות ממחזור לא סדיר או לא   אין בדיקה אחת יכולה לאבחן את התסמונת, אך בדיקות דם לרמות הורמונים וסריקת אולטרסאונד מועילות.  ?זה לא נשמע כאילו יש לך תסמינים המעידים על מצב זה  סביר להניח שתיכנסי להריון בעוד זמן קצר. בינתיים זה יהיה רעיון טוב כדי לוודא שאתה בכושר ובריא והגוף שלך יהיה מוכן , להיכנס להריון  נסה לוודא שיש לך תזונה מגוונת טובה ושאתם מתעמלים באופן קבוע. אם אתה מעשן…

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון


ציסטה בשחלה היא בעיה גינקולוגית נפוצה שיכול להשפיע על כל אישה, בכל שלב בחיים. מחלה כרונית זו היא קשה לאבחון לעתים, כמו הסימפטומים כי הם לא תמיד נראים לעין. עם זאת, זה חיוני לאבחן את מצבך כראוי שחלות ציסטות למפות את הסימפטומים של המחלה על מנת להבטיח טיפול נאות. ראשית עליך לאבחן את מצבך טוב יותר את השינויים של שחלו. כדי לאבחן במדויק ציסטות בשחלות, את צריכה להיות בקיאה בסימפטומים של מצב זה.


אבחנה של ציסטות בשחלות:


ציסטות בשחלות בדרך כלל מאובחנות על ידי רופא נשים על בסיס הסימפטומים של המטופל ומערך של בדיקות. לפעמים, ציסטות בשחלות תצאנה לאור רק בבדיקה רפואית שגרתית או אגן כציסטות בשחלות יכולות להמשיך להתקיים ללא כל תסמינים. אישה הסובלת מציסטות בשחלות חייבת לשים לב לתופעות הבאות, אשר קשור באופן כללי עם מצב זה.


וסת לא סדיר: אותות וסת לא סדירים עובדה שכל זה לא טוב לבריאות הגינקולוגית שלך. נשים הסובלות מציסטות בשחלות סובלות מאמנוריאה, דימום כבד, וכו 'דימום קל לפיכך, כל חריגה חודשית או חריגות צריכה להיבדק באופן מיידי.


כאבים באגן: ציסטות בשחלות יכולות לגרום לכאבי א…